Ota rohkeasti yhteyttä!

Varkaus – Teitä palvelee

Antti Laitinen
Automyynti
Toyota, vaihtoautot
Gsm: 0400 529 082
antti.laitinen@autojeni.fi
Juha-Pekka Holopainen
Automyynti
Toyota, vaihtoautot
Gsm: 0400 529 081
juha-pekka.holopainen@autojeni.fi
Anne Husso
Yritys- ja etämyynti
Skoda, Toyota
Gsm: 0400 529 254
anne.husso@autojeni.fi
Petteri Pulkkinen
Autotalojohtaja
Toyota, Skoda
Gsm: 0400 529083
petteri.pulkkinen@autojeni.fi
Tuomo Rönkä
Automyynti
Skoda, vaihtoautot
Gsm: 0400 529087
tuomo.ronka@autojeni.fi
Juha Auvinen
Automyynti
Myyntipäällikkö, Skoda
Gsm: 0400 529646
juha.auvinen@autojeni.fi
Janne Lipponen
Huoltoneuvoja
Skoda huolto, varaosat, renkaat ja vauriokorjaukset
Gsm: 0400 529785
janne.lipponen@autojeni.fi
Mika Siippainen
Huoltoneuvoja
Skoda huolto,
autovuokraus
Gsm: 0400 529788
mika.siippainen@autojeni.fi
Veijo Savolainen
Jälkimarkkinointipäällikkö
huolto, kolarikorjaamo
Gsm: 0400 529668
veijo.savolainen@autojeni.fi
Janne Laitinen
Huoltoneuvoja
huolto
Gsm: 0400 529084
janne.laitinen@autojeni.fi
Jose Itkonen
Varaosamyyjä
Toyota varaosat,
autovuokraus
Gsm: 0400 529085
jose.itkonen@autojeni.fi
Jari Pulkkinen
Korjaamopäällikkö
huolto, kolarikorjaamo, autovuokraus
Gsm: 0400 529102
jari.pulkkinen@autojeni.fi
Sari Lumme
Autosihteeri ja reskontra
Gsm: 0400 529088
sari.lumme@autojeni.fi

Pieksämäki – Teitä palvelee

Jani Kiiskinen
Myyntipäällikkö
Toyota, vaihtoautot
Gsm: 0400 529091
jani.kiiskinen@autojeni.fi
Jari Tolonen
Automyynti
Kuljetukset
Gsm: 0400 529685
jani.tolonen@autojeni.fi
Maria Hakkarainen
Huoltoneuvoja
huolto, Yamaha/moottoripyörä huolto, varaosat, autovuokraus
Gsm: 0400 529096
maria.hakkarainen@autojeni.fi
Reijo Hänninen
Jälkimarkkinointipäällikkö
huolto, Yamaha/moottoripyörä huolto, varaosat, autovuokraus
Gsm: 0400 529094
reijo.hanninen@autojeni.fi
Villepekka Taipale
Varaosat, huoltoneuvonta, autovuokraus
Gsm: 0400 529095
villepekka.taipale@autojeni.fi